ТОВ «Редакція дитячого журналу «Стежка»
Поштова адреса:


   
 
 

 
 

 
 

Про нас

Про насДавайте знайомитись!

Дорогий друже! Якщо ти допитливий та веселий, охочий до усіляких пригод та жадібний до нових пізнань, то нам з тобою однією… «Стежкою».
«Стежка» –це журнал для дошкільного та молодшого шкільного віку, тобто для дітей від 5-ти до 10-ти років, а ще – для мамусь і татусів, бабусь та дідусів, які люблять іноді побути дітьми від 5-ти до 10-ти років.
Кожен знайде у журналі «Стежка» щось цікаве й корисне для себе. Хтось любить веселі віршики, хтось – повчальні, кумедні або чарівні історії, комусь подавай саморобки та ігри, хтось не уявляє свого життя без головоломок, кросвордів чи ребусів, а декому просто необхідно дізнаватися більше й більше про наш неповторний світ.
«Стежка» - це 20 повноколірних сторінок, що тішитимуть Вас 2 рази на місяць протягом цілого року!
Сторінками «Стежки» разом з Вами весело крокуватимуть відомі літературні, казкові та мультиплікаційні герої. А якщо Ви незнайомі, то потоваришувати з ними Вам допоможуть наші старі-добрі герої – допитлива пустункаКрокодівчинка, добрий буркотун Бурчучело та привітна фея Ласкаля зі своїм котиком-помічником Хмарунчиком.
Як і паперові, наші інтернет-сторінки допоможуть Вам більше дізнатися про будні та свята «Стежки», знайти інформацію про конкурси, акції й зустрічі, побачити фотографії та малюнки наших читачів і ще багато-багато цікавого.

Тож веселої Вам мандрівки «Стежкою»!