ТОВ «Редакція дитячого журналу «Стежка»
Поштова адреса:


   
 
 

 
 

 
 

СТЕЖКА № 2 2014 РІК

 (голосов: 31)
Якщо змішати одну щедру дрібку казки, три столові ложки гумору, дев’ять хвилин вільного часу та додати до цієї суміші цікавого зеленого носа нашої Крокодівчинки, ти неодмінно потрапиш у гості до індіанців! Так-так, саме до тих, котрі живуть у тіпі, плавають на пирогах та танцюють навколо тотему. Аке у во, мої любі!

СТЕЖКА № 2 2014 РІК


Ласкаля – дівчинка чемна та вихована. Тоді чому ж усі пригоди починаються саме з її магічної лабораторії? Тому що є цікаві та допитливі друзі – Бурчучело, Крока та Хмарунчик. Разом – веселіше!

СТЕЖКА № 2 2014 РІК


Чи знаєш ти, що твої улюблені шоколад та кола – це винахід індіанців? А ще індіанці подарували нам всесвітні кіношні смаколики. Які? Розгадай кросворд і знатимеш.

СТЕЖКА № 2 2014 РІК


Какомицлі, кінкажу, оцелот, капібара, мусква… Ні, це не розмова двох інопланетян. Це назви тварин Північної та Південної Америки мовою індіанців. Ласкаво просимо до індіанського зопарку!

СТЕЖКА № 2 2014 РІК


Саморобка «Маска індіанського вождя»
Щоб відчути себе індіанцем, не обов’язково висмикувати пір’їни з хвоста сусідського півника. Для цього тобі потрібні лише ножиці та клей!

СТЕЖКА № 2 2014 РІК


Справжній сучасний індіанець добре знає англійську мову. Хіба ми гірше? Хеллоу, ай ем ін`візебл `індіен! Придумай індіанські імена для Кроки та Бурчучела.

СТЕЖКА № 2 2014 РІК


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.