ТОВ «Редакція дитячого журналу «Стежка»
Поштова адреса:


   
 
 

 
 

 
 

СТЕЖКА № 2 2014 РІК

Якщо змішати одну щедру дрібку казки, три столові ложки гумору, дев’ять хвилин вільного часу та додати до цієї суміші цікавого зеленого носа нашої Крокодівчинки, ти неодмінно потрапиш у гості до індіанців! Так-так, саме до тих, котрі живуть у тіпі, плавають на пирогах та танцюють навколо тотему. Аке у во, мої любі!

СТЕЖКА № 2 2014 РІК

Стежка № 1 2014 рік

Музику можна грати, музику можна співати. А ще музику можна читати та писати! Як? За допомогою спеціальних музичних літер – нот.
У новому номері лисичка-піаністка Оля розповість своїм друзям борсучкові Боді та білочці Любці про музичну грамоту. Музичні інструменти та організує справжній лісовий оркестр. Приєднуйся!

Стежка № 1 2014 рік

СТЕЖКА № 24 2013 РІК

Хто сказав, що через 100 років домашнє завдання замість тебе робитимуть роботи? Е ні, навіть не сподівайся! Отож, бери ручку та записуй: «Пончиковий робот. Рік випуску – 2013. Модель - невідома». До чого тут пончики?!? Навіть не питай – читай новий номер «Стежки»!

СТЕЖКА № 24 2013 РІК

СТЕЖКА № 23 2013 РІК

«Крекс-пекс-фекс!» чи «Абра-кадабра!» - як не кажи, а цей номер «Стежки» – чарівний. Журнал перетворюється на… ялинку! З новорічними віршиками для Діда Мороза! А ще ти зустрінеш тут усіх-усіх друзів та знайомих, з якими ти мандрував протягом року «Стежкою».

СТЕЖКА № 23 2013 РІК

СТЕЖКА № 22 2013 РІК

Якось одне маленьке янголя та одне сіреньке зайченя надумали зробити подарунок Святому Миколаю. Вони довгенько шукали щось підходяще: накатались зі сніжно-хмарної гірки, влізли по крильця та вуха у шоколад, змайстрували скарбничку-цукерку. І - подарували Святому Миколаю білі, пухнасті, вухаті… Що?!? Читай у цьому номері «Стежки».

СТЕЖКА № 22 2013 РІК

СТЕЖКА № 21 2013 РІК

Увага! Увага! Увага! Спецвипуск журналу «Стежка» - ВЕЛИКА карта світу для дітей – 60х85см!!! Ти не лише зможеш прикрасити нею мамині улюблені шпалери, а й щоденно здійснюватимеш справжнісіньку навколосвітню подорож!

СТЕЖКА № 21 2013 РІК

СТЕЖКА № 20 2013 РІК

Мікро, міні та усілякі дрібні й ще дрібніші дрібушечки. Ви думаєте, що це дрібниці? Аж ніяк! Відомий детектив Шарлик Хміст зі своєю помічницею сорокою Секлетою доведуть вам, що у мікросвіті мікромініатюр дрібниць не буває!

СТЕЖКА № 20 2013 РІК

СТЕЖКА № 19 2013 РІК

Осінь занедужала. Температура була на «нулі», та й настрій теж. Та ще й ця «двійка» з живопису! Натюрморт, пейзаж, портрет… Усе це, звичайно, добре, а насправді – ходи собі вічно руда та лий безперестанку дощик, еге ж?.. Розрадь милу Осеньку – назбирай осінніх дарів для натюрморту та вивчіть разом осінню палітру.

СТЕЖКА № 19 2013 РІК

Стежка № 18 2013 рік

Паравозик Кльопа, Бурчучело та Крокодівчинка прямують кожен своєю дорогою. Проте місце зустрічі змінити не можна – у бабусі за чаєм з пиріжками. Чому ж довелось рятувати Кроку? І до чого тут правила дорожнього руху?!? Читай у № 18 «Стежки».

Стежка № 18 2013 рік

СТЕЖКА № 17 2013 РІК

Ти також боїшся запізнитися на перший урок?!? І черепашенятко Пундик теж боїться. А совенятко Соня боїться проспати. А стоніжка Тося не боїться. Ще б пак, стоніжок! Але ж, ці остогидлі шнурки! .. Проте, що було далі та як весела компанія вчасно дісталася школи, читай у № 17 журналу.

СТЕЖКА № 17 2013 РІК

Назад Вперед
Наверх